We love eco

So i’ve been trying out these i love eco products. They are available on eco section in Rimi. They’ve always been so appealing. 
The coffee is great. I actually feel some difference. Ofcourse i’m no reliable source to get adequate(?) reviews, but i actually tasted difference. For me it was a little sweeter and not that bitterish as most coffee’s are. The sidetaste (i have no idea how the word is in english) is somehow sweet. That fancy coffee was actually in my french press when i dropped it so i’m kind of sad to lose that whole jug of fancy coffee 😀 It’s pretty expensive, i mean all eco products are more or less expensive, pretty logic. 
Niisiis, olen viimastel päevadel proovinud kaht ökotoodet Rimi ökoriiulitelt. See riiul on alati olnud nii ligitõmbav. Pidi ära proovima midagi.

Esimeseks osutus loomulikult kohvi. Kohvi on imehea. Ma isegi tunnen vahet. Ma ei ole küll mingi usaldusväärne allikas selliste ülevaadete jaoks, aga ma avaldan lihtsalt oma mitteusaldusväärset arvamust 😀
Minu jaoks oli see pigem magusa kõrvalmaitsega kui klassikalise mõrkja maitsega. Loomulikult on domineeriv siiski kohvi klassikaline maitse, aga mingi magus pehme maitse on täiesti tuntav. See uhke kohvi täitis tegelikult minu mahakukkunud presskannu ja mul oli vist kohvist rohkem kahju kui kannust. Kohvi maksis vist samapalju kui kann. Aga eks kõik ökotooted ole suuremal või vähesemal määral kallimad, loogiline. 
 
 
 
 
 
 
The second product, THE JAM, i purchased few days later as i was making pancakes. I actually didn’t get to try it, because i made rasberry jam with frozen berries and added icecream so the eco jam has to wait for it’s turn. I did however taste it a little and i actually have no opinion. I haven’t really eaten it with some proper food, but alone it’s pretty much the same as the regular ones. And i actually hate blueberries if they are not fresh. Any form of jam or kissel or something like that, yukk.
Teine toode oli moos (või keedis vms). Selle ostsin päeva-kaks hiljem, mil oli plaan pärmipannikaid proovida Tartu Mill’i poolt. Aga kuna kodus ootasid külmutatud vaarikad ja jäätis, siis jäi antud purk oma järgmist korda ootama. Aga näpuga sai see ära maitstud ja nõnda üksipäi see küll midagi erilist polnud. Täiesti tavaline keedis-moos (tehis maitse nagu ikka neil poeomadel on, võrreldes kodumoosidega). Pole küll millegagi koos proovinud, aga usun, et arvamus jääb samaks. Pluss mustikad on mulle alati vastumeelt olnud, va värskelt nopitud moel. Igasugused kompotid, kissellid jm jama, jäle, külmavärinad toob peale 😀
 
 
 
 
 
 
 
Oh and my missfortune didn’t stop yesterday with just broken french press and almost destroyed ( i did get the stain out when i washed them on the same night)  sneakers. When i got home i purchased this adorable tea cup (it does work as a coffee filter as well) and when i got home i saw that the glass lid was so broken. I actually laughed at that. As i threw the check away when i was leaving the cash register. I was just wondering: what could happen. Obv. everything. Anyway, even if i had the check it would’ve been hard to prove that i didn’t drop it myself (which i DID NOT)
Minu ebaõnnestunud eilne päev ei lõppenud vaid katkise presskannu ja peaaegu rikutud ketsidega. Töölt koju tulles sai Rimist ostetud see üliarmas teekruus (koos kurnava vormiga), mis toimib suurepäraselt ka kohvi tegemiseks. Kodus avastasin, et kruusi klaaskaas oli puruks mis puruks. Täielik jama. Tšekki ka polnud, selle viskasin juba kassas teadlikult ära: mis ikka juhtuda saab. Eks ikka saab nagu näha. Samas olen rohkem kui kindel, et tšeki olemasolu poleks mulle midagi andnud. Oleks väga raske tõestada, et ma seda ise maha ei pillanud. Õnneks on kruus terve ja oma töö teeb see ka ilma kaaneta ära.
 
 
 
Järgmise ökotoote katsetan juba üsna pea. Jäägu see üllatuseks mis see on. 
You can find the I love eco company here. It’s swedish, no wonder i have a natural pull to them 😀
Leiate firma kodulehe siit. See on rootslaste. Pole ka ime, et mul on paratamatu tõmme sellele 😀


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.