Ilutooted ehk asjad millest Mina ei räägi

See postitus on esile kutsutud puhtalt seetõttu, et mul on hiljuti olnud väga halbu ja väga häid elamusi, mis puudutavad juuksehooldus tooteid. Kvaliteetsete juuksepesu vahendite pisiku sisestas mulle aastaid tagasi ema, kes hakkas koju muretsema TIGI lilla jumega pudeleid. Pudelid oli hirmsuured ja jätkusid korralikult kaua. Palju polnud vaja, et pea ilusti pestud ja super tulemus. 
Antud kaksik, aga jäi lettidel aina harvemaks nähtuseks. Tulid müügile uued tooted ja uued variandid kaksikutest. See armas lilla paar oli aga täiesti kadumas. Lõpuks teatati, et võeti müügist maha ja kus neid veel alles on, siis on need nö viimased tooted. Sai küll uuritud, et kas tuli pm sama toode uue näoga ka asemele, aga mitmes salongis uurides ei osanud mitte keegi mitte midagi öelda. Eesti.
Igatahes kui teie olete kunagi selle fänn olnud ja leidsite sama teises pudelis üles, siis andke teada!
Nüüd hiljutised elamused. 
Need kolm

(oh jeebus, ma nii harjunud ingkeelse kirjutamisega, et hakkasin just poole postituste pealt ingkeeles kirjutama, kahju et nii kaugele jõudsin. Ja DELETE)
Need kaks muretses mu ema endale. Proovisin siis ka. Väga rahul tulemusega. Võibolla on suur rahulolu tingitud ka sellest, et eelnevalt kasutuses olnud Wella kaksik oli täielik läbikukkumine.
Hea ei tule halvata:

ma ei suuda tõsiselt võtta ühtegi toodet, mis lõhnab nagu nätsukomm lapsepõlvest. Antud toode lõhnab tugevalt maasika (vist) järgi ja püsib ka peale pesu peal. Kellele selline stiil meeldib, siis kindlasti on rahul tulemusega.
+ ma ei teagi kas see on pluss või miinus. Mina võtan seda kui plussi, sest ma tean iseennast ja oma juukseid. Nimelt on mul väga väljalangevad juuksed. JAH ma peaksin sellega, tegelema, seni kuni kiilakas pole seni vist midagi ette ei võta, i’m kinda lazy like that. Mul on väga lokkis ja väga kergelt takku kiskuv juus ja peale esimest pesukorda tuli erakordselt lihtsalt ja palju juukseid peast? ära. Ma pigem arvan, et need olid juuksed mis olid nö juuste vahel kinni, mul ei libise need lihtsalt igapäevaselt ära, need jäävad sinna vahele ja tulevad siis kui ise soovivad. Võib kõlada rõvedalt, aga tegelikult pole asi nii hull. Igatahes peale pesu kuivana tuli tavapärasest umbes 5x vähem juukseid, mis tulid pesu jooksul ära. Ehk siis takud oli haihtunud.
+ Toodet läheb väga vähe. Sp lähevad need tuubid ka aina väiksemaks vist, hind püsib.

Kaht paremal olevat isendit ei soovita kellelegi. Võibolla on minu juus väga raske, aga… Sai ostetud kuna soovisin proovida. Enne seda pikalt SYOSS’i toodete peal olnud mõtsin, et proovin midagi uut. Kuna see oli kohe kõrval ja hinnaklass oli sama, miks mitte..
Miks mitte?
Palsam oleks justkui nalja tegemiseks. Mitte ainult ei teinud see oma tööd vaid tegi asja veel hullemaks. Tavaliselt teevad ka kõige kehvemad palsamid natuke oma tööd ja muudavad kammimise natukenegi kergemaks (tuletan uuesti meelde: mul on väga kräsu juus ja takud ja selline läbikammitamatus on igapäevane nähtus ), aga antud seeria palsam muutis mu juuksed väga kõvaks ja… pulstu. Rätiku peast eemaldades isegi juuksed ei langenud õlgadele lihtsalt (nagu ikka peale pesu) õlgadele vaid jäid nii nagu nad seal olid. Nad muutusid sellised ühiseks tükiks ja… see oligi üks suur takk… ma ei suutnud isegi oodata ei juuksed kuivaksid ära, et siis harjaga jama lahendama hakata. See oli kohutav ja mina olen palju kohutavat näinud oma juustega!
Ma isegi ei oska shampooni kohta midagi öelda, sest peale palsamit ei jäänud juustest midagi alles mille arvelt hinnata. Palsam jääb küll kedagi vähenõudlikumat ootama!
Kolmas juuksetoode on Nivea shampoon+palsam. Mis on iseenesest väga JAH toode. Koguaeg seda ei kasutaks. Aga täiesti asjalik toode kui rahakott suuremaid summasi parasjagu ei kannata. Ma olin algul üsna skeptik, kuna nõnda kaks asja kokku panna… ei tea. Aga tegi oma töö ilusti ära.
Ja niisama lisaks üks väga hea dushigeel. No samas, pole eriti üllatav 😀

3 thoughts on “Ilutooted ehk asjad millest Mina ei räägi

  1. cococherry

    ohh see fashionista oli kunagi ka minu lemmik vist, kunagi teismeeas. ma nime ei mäletaks ise, aga siukseses lillas ta tuli. hea lõhnaga oli, mis jäi juustele kauaks, sellepärast vist meeldiski siis 😀

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.