Birthday treats

Not something i’m that proud of but in a hour i’m having my birthday. So 23 is here. I’m not that psyched about getting older, but i did have an excause to get some gifts to myself 😀
See pole küll miski, mille üle uhke olen, aga tunni pärast algab minu sünnipäev. Jah, 23 saab täis. Jube. Ma pole sellest küll eriti vaimustuses, kuid vähemalt oli põhjust endale täna paar kingitust osta 😀
That lipstick is in a-mazing color. It’s that perfect red. I lost my maybelline (which was so-so good) red lipstick, so i had an excause to need one. 
See huulepulk on lihtsalt imelises toonis. See on selline ideaalne punane. Ma kaotasin oma maybelline (mis oli super super hää) huulepulga, seega oli mul põhjust uue järele. Miks valisin L’oreali? Et äkki maybelline ilmub ikka välja ja siis vähemalt kaks erinevat!

Edit: i put it on today as i went to work and i’ve had coffee and…cookies (?) and it’s still perfectly on. It rocks. Although on the lips it’s more orange-red than red-red, so i still need that killer red lipstick. But i can totally wear that one too. PS! Maybelline’s coral lipstick that i purchased before this one ain’t that lasting. I mean it doesn stay on. But eating and drinking makes it fade and the pure color remains on the sides so the result is pretty annoying!

Juurde: Panin huulepulga täna tööle minnes peale ja olen praeguseks söönud ja joonud… väga ilusti peal. See on suurepärane! Huultelt on selle toon rohkem oranžpunane kui punanepunane. Niisiis õige punane on ikkagi veel wishlistis. Aga ka see toon on super super särav. Pluss erinevat maybelline’st on sellel selline värske läige sees. Ta ei näe huultel nii kuiv välja kui maybelline. Mulle muidugi ei meeldi läikega huulepulgad, need uuemad, pigem selline kuivem ja mida ei tunne niivõrd huulel, aga see L’oreal on täpselt see ideaalne, et rohkem ei tohiks seda läiget olla. Maybelline’i huulepulk mille viimati ostsin koralli toonis, see ei püsi nii hästi peal, eriti peale söömist-joomist. Ta ei kao küll ära, aga ta hajub seest poolt ja servad püsivad tumedana. Ja siis tekib selline tobe effekt, mis mind kohutavalt häirib. 
That one on the left is killer!
That orange L’oreal is more pink-coral-orange, than just orange.

2 thoughts on “Birthday treats

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.