Bustalk (english)

So i’m on my way to enjoy couple of days off at country. Oh i love the feeling i get when i’m on my way there. I seriously hope that you have a place like that, to go and leave all the haste and everydaylife. It really helps to make everyday life better and better. And to top of it i see my beautiful kitties. It’s always like 50:50 realistic chance that they’ve finally left and gone to find better ‘parents’. But until now they’ve stayed local. There are couple of farms around so they probably go around for company there. 
My kitty is never hungry so he doesn’t go there to beg for food. In fact the food i leave him is NEVER completely gone when i return to check up on him. And most of the time i see mice between his jaws. So he prefers real meat instead of that crap they call dry food. Like i said, he’s a survivor and a wild animal! I wouldn’t be surprised if one day he comes with a rabbit between his jaws. He’s starting to gain size and starts to look like a real adult cat not a kitty. In my opinion he still has that baby face, but compared to other kitties that come and go there, he’s big(ish).
Track change
To change subject. I’m back on overly excited about spotify. I think it’s time for me to go premium. I’m a true patriot when it comes to spotify.
Well with good reason. I think my selection of music has gotten so much various and i don’t go repeating old songs for weeks, which is just unhealthy! 😛
Track change
I wanted to mention that the fall is here and i’m at a place of my life that it’s more stable. So i’m ready to start taking more orders from you guys. I will make a separate entry for that in both languages and will tweak the price-list before i make an announcement. 

4 thoughts on “Bustalk (english)

 1. cococherry

  ma olen ka mõelnud, et peaksin mingi sellise asjaga kuulama hakkama, et uut head muusikat avastada jne. sest olgem ausad – mu muusika kuulamine on küll praegu selles mõttes unhealthy, et ma olen ikka oma vanade heade lugude juures, millest mul mõned juba teismeeast playlistis on ja uusi asju nagu ei tulegi. a mis vahe üldsegi spotifyl ja soundcloudil on näiteks?

  Like

 2. Ann Buht

  Ma ei ole soundcloudiga väga kursis (olen kasutanud aga põgusalt ja väga ammu), aga sisuliselt on nad väga sarnased. Ma tean öelda, mida on spotify'l, milles ma kindel pole kas soundcloudil on:
  -spotify'l on oma pleier mille laed alla ja kasutad pleierina nagu ala itunes'i. Mis minu jaoks oli suur jah kuna ma olen eluaegne itunesi kasutaja
  – soundcloudi üks suur miinuseid on see, et ega sealt naljalt kõiki laule ei leia. Spotify's olen ma vaid mõne vägaväga tundmatu esitaja peale sattunud ja seda pole siis olnud. Aga üldiselt olen kõik võimaliku sealt kätte saanud.
  -Seal saad oma pleilistid ja bookmarkida kõik (ma ütlen nö pleier on ülesehitatud väga lihtsalt nagu itunes, et kui seda oled harjunud kasutama siis on see käkitegu)
  -kõik laulude otsimine ja nö bookmarkimine ja oma pleilistidesse lohistamine toimub kõik ühes pleieris.
  -Lisaks on veel väga hea süsteem tänu millele ma tonnide viisi uusi häid lugusi ja esitajaid leian on nö followimise süsteem. Et saad igas esitajaid jälgida (artistidel ja esitajatel on paljuski nö õiged lehed kus nende muusika- nagu twitteris vaat ära kontrollitud spotify pool ja märgitud et tegu õige lehega). JA siis nende jälgitud inimeste raamides hakatakse sulle nö ''discover'' alalehel feed'ima sarnaseid esitajad. Ja mida rohkem sa jälgid seda adekvaatsem on see nö pakkumine, ma pole sealt vist siiani leidnud ühtegi uut laulu mis mulle ei meeldiks ja mina olen väga valiv 😀
  -kui spotify nö permium osta (mille mina lähiaeg kindlasti soetan, sest see ei ole üldse nii hirmus kallis, kui ma ei eksi siis 6-7€ kuus. Seda on kasulik soetada sp et ilma premiumita hüppavad aegajalt spotify enda mingid lühikesed reklaamid muusikale vahele. See ongi vist spotify ainuke miinus, aga ma olen õppinud sellega elama. Tegelikult sp ka premium versiooni soetan. Siis on kõik superdooper. Pluss kui on tasuline saad kõikjal oma seda muusikat kuulata mida sinna salvestad. Tahvelarvutites, nutitelefonides jne. Pluss premium versiooniga saad nö oma pleilisti ja laulud nö paari nupuvajutusega muuta offline's kuulatavaks )

  See tuli nüüd üks segane ja keeruline jutt. Aga mina oli selle suhtes vägaväga skeptik algul. Õde suunas mu seda kasutama ja nüüd pole ma juba mingi kaks kuud vist rohkem kui kolm laulu alla laadinud. Arvuti püsib ka liigsetest muusika gigabaitidest tühi 😀

  Ja muidugi saad muusikat blogisse panna, nagu sa näed ;D

  Kui küsimusi on, siis küsi 😀

  PS! selle premiumiga on see üks suur hea asi miks ma selle üldse soetan on see, et seda on väga lihtne pooleli jätta ja uuesti alustada ja pooleli jätta sest see käib kuu kaupa. Lihtsalt vajutad nuppu ja lõppeb premium membership ja sama lihtsalt saad uuesti teha kui vaja 😀

  Like

 3. cococherry

  oi isver kui põhjalik vastus! aitäh! 🙂 ma uurin mõlemat kohe ja vaatan, kumb paremini istub. iseenesest sarnane iTunesiga kõlab hästi, sest ma olen ka vist terve elu seda just kasutanud. ma tahaks ideaalis, et saaks telefonist ka näiteks kuulata, sest ma ei viitsi peaagu kunagi arvutiga telefoni ühendada. Youtube's oli mul ka mingi aeg playlist, aga sellega ei saa nii, et jätad äpi taustal lahti ja muusika mängib edasi 😦

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.