+1 Converse sneakers

footnote: i just got my first premium going in spotify, a-wesome!! 😀
Today we went to Tallinn to do some shopping. We were with out entire family + aunt which is pretty awesome, considering we don’t really get ALL together at once that often. Since birds have left the nest…well most birds. I didn’t really do much shopping myself. I wanted some specific items and i did get them. I’m planning to do the fall shopping next month when i have some money to spend. 
Täna läksime terve perega + tädi Tallinna väikesele shoppingutuurile. Pole vist terve pere koosseisuga juba aastaid shoppamas käinud. Mitte peale seda kui linnud pesast ära lendasid.. noh enamus linnud 😀
Ma isiklikult ostsin vaid paar asja, mis olid sihiks seatud. Suurema sügisostlemise kavatsen järgmine kuu teha, you know, mil mul on tegelt raha mida raisata. Sain ka hiljuti avatud H&M’i üle vaadatud. Asju oli palju ja samapalju oli inimesi, mis mind tol hetkel suuresti häiris. Aksessuaare oleksin tahtnud kohe osta, aga kuna järjekord oli homse päevani, siis otsustasin h&m’il lasta natuke seedida ja siis kunagi hiljem seda natuke asjalikumalt rünnata. Vähemalt said üle vaadatud.

 
 
 
 
 
Oh but the best thing was i getting new converse sneakers. I was actually out for low dark blue sneakers, but sportland said that they just received their new line of converses and this fall the low ones won’t come. I really hope they will get them after the winter. Because i only bought those high ones because i’m still going to buy low ones when it’s spring. But i don’t care. I love those too 😀
Parim asi tripi puhul oli see, et ma sain endale lisaks uued converse’i ketsid. Tegelikult jahtisin ma üsna kindlameelselt madala äärega tumesiniseid (sügiseks tumedamad head) ketse, aga sportland ütles, et nende poodidesse sügisel madala äärega üldse ei tule. Kari erivärvi-moodi kõrgeäärseid vaid. Lisasid veel, et kui kuskilt leida siis sportlandi outlet poodidest (sadamas ja ülemistel). Aga kuna ma olin üsna väsinud sellest päevast siis otsustasin kõrgete kasuks. Aga ainult sp, et ma kavatsen kevadel ikkagi madalad ka osta. Vb ongi paremad sügiseks need. Igatahes need on ka üübervinged!
 
 
 
 
 
 
 
 
Oh and some treats from Mark & Spencers. Those candys are THE BEST 😀
 
 
And this was some kick-ass coffee, with mango 😀
 
And i got something special 😀

7 thoughts on “+1 Converse sneakers

 1. Ann Buht

  Poe ruumides on suure tõenäosusega pildistamine keelatud jah. Keskuse pinnal vaevalt. Nutitelefonid 'fläshivad' igalpool.
  Imelikult vaadatakse? Ilmselt oleks imelikult vaadatud 10a tagasi, mil igalühel kaamera käes polnud 😉

  Like

 2. Ann Buht

  Ma pole eelnevalt tähele pannud kuna alles teist korda soetan neid, aga ka Tallinnas näiteks madala äärega üldse ei tellitudki sügiseks (jube pettumust valmistav). Igatahes 58-59€, kuskil +- üks euro, täpselt ei mäleta. Kõrgete äärtega ketse oli seal erkroosast kuni erkroheliseni, k.a mustad, valged ja tumesinised. Kahjuks minu õiget numbrit polnud, ostsin number pool suuremad. Käisin mitu erinevat spordipoodi veel läbi, aga sportland oli üldse ainuke kes converse pakkus. Kui Tallinna satud siis võid sinna sadamakeskusesse või Ülemistele ka piiluda, saab ehk odavamalt isegi kui sportlandist, outlet poed ikkagi!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.