Goodiebag

I received this little goodiebag from sweet Stella who has done this before. I love those things. I’m like a kid on christmas eve when i receive those kind of things 🙂
Sain ühe meeldiva pakikese imearmsalt Stellalt. Sees oli head ja paremat. Kõige rohkem ‘fännan’ tema pakikestes lõhna testereid. Kreemid jms mind väga ei tõmba kuna need paratamatult jäävad lademetes seisma, aga vot lõhna testrid… neid võiks mul lausa kasti täis olla. Kahel põhjusel. Esiteks laiendada oma nö lõhnateadlikust ja ma üsna valiv ja üldiselt on üks lemmik aastaid ja aastaid, nii saab katsetada ja leiab uusi lemmikuid, mida siis juba suure pudelina osta. Teiseks on testreid alati kotis nii hea kaasas kanda.
Anyway, there was one more object, Nurme Seep’s lip palm, but i let my sister take it because she’s been the one who goes and gets the goodiebags in Tallinn. I have like 5 lippalms in storage, so i can manage without. 
Lisaks tulevatele toodetele lisandub tegelt veel üks Nurme Seebi huulepalsam, aga selle loovutasin õele. Tema on see, kes mu kotikesi Tallinnas vastu võtab ja minuni toimetab. Ja vastutasuks olen siiani lubanud midagi endale ka valida. Pluss mul on 5 erineva palsami jagu ladu, niiet saab hakkama!

I will not write down the product list, because most of them are pretty clearly visible and it’s not just my thing. If you can’t read something out, just ask!

Ma ei lisa mingit tootenimekirja, kuna enamus pildid on üsna selged ja arusaadavad. Kui miski arusaamatu, siis küsige!


This seems so fancy. I gave this to my mom to use. I think she will benefit from this more and she liked that little goodibag even more than me 😀
Selle fäänsi pakikese andsin emale kasutamiseks. Puhtalt juba sp, et näha kuidas see toimib ta peal 🙂


That went to my mom as well. Two reasons: she likes it a lot and i don’t wear mascara! 
See läks samuti emale. Kaks põhjust: talle see meeldib ja ma ei kanna ripsmetušši!


This showe gel’s scent… oh my god. I’m in heaven! 
Selle dushigeeli lõhn, oh jummel, suurepärane!


In order of like to like less: Gucci, Lancóme, Salvatore Ferragamo. I actually liked them all but i would only own the Gucci!

Meeldivusjärjekord meeldib kuni meeldib vähem: Gucci, Lancóme, Salvatore Ferragamo. Tegelikult on kõik väga meeldivad, aga ennast näeksid omamas vaid Gucci’t.


This one i will use myself and noone else!
Seda hakkan ise kasutama!


This little bottle of perfume went to my mom. Her favorite perfume is one that is not available anymore. It was this classic Gucci perfume (Gucci ENVY by Gucci – black bottle) and this black one is literally the first one that reminds her that Gucci perfume. And it wasn’t really my scent. I mean it’s really good one, one of those quality lady perfumes, but not ME.

Alumine Dolce&Gabbana lõhn läks samuti emale. See on esimene lõhn mis meenutab talle Gucci ENVY lõhna, mida enam müügis pole, juba ammu. Aga see on see lõhn, mis oli ja jäi tema jaoks.

I’ve actually tried the ORIFLAME nailpolish allready, but i’m really looking forward trying the Vintage Leather one by Maybelline. And it’s orange which is so my color this fall!
Ma olen tegelikult antud ORIFLAME’i lakki juba proovinud. Kuid selle-eest ootan väga, mil saan seda Vintage Leather’i lakki proovida! Pluss see on oranž, mis on nii Mina sel sügisel!
The most excitement came from this cuticle oil bottle from Moyra. I love those nail oils and this one scents so fine and i so ‘dig’ the ‘eye dropper’ style.
Kõige rohkem elevust pakkus see küünenahandi õli Moyra’lt. Mulle alati meeldivad küünehooldus kreemid ja õlid. Selle lõhn on super ja see pipeti stiilis kork-pealekandja- awesome!

6 thoughts on “Goodiebag

  1. Ma vaatan ka sinu pilte ja mõtlem – krt, mida mina selle kaameraga küll teen ja miks minu pildid nagu 4-aastase omad välja näevad? 🙂

    Flora by Gucci lõhnad on NII head!

    Like

  2. Heh, ah mis nad ikka nüüd nii erilised on. Lihtsalt peab kaamerat paigal hoidma ja valgust andma (taust ja muu selline ka oluline loomulikult)

    Ja need Gucci lõhnad on tõesti imelised!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.