I built myself

    I’ve made some changes in here as you can obviously see. I’ve had my hands full of other people’s blogs and so on. So i haven’t had time to even see my own blog and realize how bad it looked. It was fine at the beginning i made it, but i’ve made some tweaks through time, so it changed with it. So couple of days ago i decided that when i have some time i will deal with it. I didn’t have a vision. I mean i obviously wanted something minimal, so i shouldn’t have to change it again after few months. I wanted it to look a little more complex and this time i decided to go with the article build-up. My entries are always really long and i don’t wanna cut back with that, so i had to create a middle ground. I know it will take time to get used to, but i hope you do.
    Another thing. I’ve decided to push myself to take more photos again. I’ve already had 3 days when i woke up with the roosters and went to take photos in the sunrise. The sun is low and it’s not too dark to take proper not-noisy pictures. I also fetched my tripod from work, so i could use that too. I haven’t decided yet whether i’ve missed it or not. I mean it’s a helpful delight, but i find myself avoiding it.
I will put few summer shots below. I’ve managed to delete all originals of that shoot (i probably have them on my removable harddrive, but it’s broken and i won’t get them unless i get it to someone smartes who will transport all my 600Gb from one harddrive to another). So they’re really crappy qualitied!
    Nagu ehk näete, olen teinud väikese uuenduse oma blogis. See oli väga vajalik. Mul on käed olnud pikalt täis teiste blogide korrastamisega ja enda netipesa pole isegi vaadanud mitte. Ja ükskord ilma segamata sain süveneda ja mis mulle vastu vaatas oli kohutav. Mina, kelle blogi peaks olema täpselt selline, et inimene tahaks tulla minu juurde oma blogi korrastama. Niisiis, paar päeva tagasi otsustasin, et vähimal võimalusel võtan selle uuenduskuuri ette. Mul polnud kahjuks visiooni, mida tahan. Üldiselt kui hakkan endale või kellegile blogi tegema, siis on kindel pilt silme-ees. Aga olen viimasel ajal nii mõnegi blogi teinud ja olin nö kõik oma head ideed juba teistesse panustanud. Samamoodi ikka ei tee ju ometi. Teadsin vaid seda, et leht peab olema valge ja minimaalse lahendusega. Sisult tahtsin, et oleks natuke keerulisem seekord. Sestap pidin koodi hankima kuskilt mujalt. Kuna nii komplekseid blogisid ma koodida (veel) ei oska, siis lihtsalt pidin. Valisin nö ”artikli” variandi. Minu postitused on alati ääretult pikad ja ma arvan, et see on väga hea lahendus sellele. Kindlasti võtab uus kuju aega harjumiseks, aga usun, et saab hakkama.
    Teiseks olen otsustanud end kätte võtta ja rohkem pilte teha. Ma ei mõtle tassikesi oma laual või galerii seinte vahel. Ma mõtlen ikka pildistamistrippe lausa. Olen juba paar hommikut kukekisaga ärganud ja päikesetõusu saatel pildistamas käinud. Praegune ilm on olnud peaaegu ideaalne, ainult puud on lumest paljad. Ma ei tea mis toimub. Töölt tõin ka statiivi ära, mida kaasas vedanud olen.
    Panen praegu mõned suvised pildid siia alla. Kahjuks olen originaal sessiooni ära kustutanud arvutist (väliskettal ehk on alles, aga see on katki ja vajab kellegi targema käsi, kes transpordiks minu 600gb teisele kettale). Ja sestap on need natuke vaieldava kvaliteediga.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.