My corner of tv-shows

It’s no news that i’m a sucker for tv shows. I though i was more romantic-comedy type, but when i gathered together shows that i’m regulary watching… turns out i’m more of a fantasy-crime type.
     I won’t name some of the shows, not because i don’t watch them, but because i watch them when i’m in the mood and i’ve grown out of them…slowly. I still have some ”duty” left and i keep watching them (but i usually rush them through and do other stuff during). Like: Pretty Little Liars, Vampire Diaries, Modern family (that is a bit different, i don’t watch it for a long time, but when i get in the mood i really enjoy it, i mean it’s just classic), family guy, hawaii 5-0..
     Upcoming shows are regulars. By that i don’t mean that i follow them day by day ( although sometimes with some shows i count down seconds when the next episode will air), i just love them and i watch them with great affection!
     Ei ole vist uudis, et olen suur seriaalide fänn. Ajapikku on eelistused muutunud ja vanad ”sõltuvused” on asendunud rohkem kvaliteetsemate sarjadega. Ise olen koguaeg arvanud, et esiotsas on just komöödia-romansi seriaalid. Aga võta näpust, ritta pannes tuli välja, et enamus on fantaasia-kriminaal. Mulle tundub, et see on samuti ajapikku muutunud. 
     Mõned show’d jäid välja. Mitte sp, et ma neid ei vaataks, vaid ma ei oota neid enam. Kui aega ja tuju on, siis ikka vaatan, aga üldiselt mitte väga kiindunult- tegelend muude asjadega ja kerin edasi igavaid kohti. Nende seas: Pretty Little Liars ( vaatan ikka tihti, aga puhtalt sp, et olen truuks jäänud ), Vampire Diaries (on oma algse võlu täiesti kaotanud, võibolla ka sp et suur osa castingust läks üle ‘tütarseriaalile’ The Originals), Modern family (seda vaatan jätkuvalt, aga vaid siis kui vastav tuju (samuti natuke kuluma hakanud, aga firmamärgi naljad on ikka alles, ling live the Phil), Family guy, Hawaii 5-0…
     Järgnevaid seriaale vaatan järjepidevalt. Kõiki võibolla mitte võrdse kiindumusega (mõne uut episoodi ootan sekundeid lugedes, mõnda ei pruugi samal päeval vaadata), aga kindlasti suure heameelega. 

(in random order / suvalises järjekorras )Source: google

If you have any other great shows that i should certainly check, let me know. There’s never enough tvshows for me. I’m watching them whenever i have time-mood for it. And there’s never line too long enough, i can manage… with time.
Kui teil on välja pakkuda veel mõni seriaal, millele peaksin tingimata pilgu peale viskama, siis andke teada. Mul pole vist kunagi liiga palju seriaale. Vaatan siis kui aega-tuju on, ükskõik kui pikaks see järjekord ka ei veniks.

12 thoughts on “My corner of tv-shows

 1. The Originalsi ei läinud ju “suurem” osa castist üle.. ainult 3 tk. 😀 Aga muidu nõustun. TVD on igavamaks läinud ja Originalsi ootan suurema huviga nüüd. PLL vaatan ka niisama igavusest, sest tahaks teada juba, kuidas see jama ükskord lõpeb ja muidugi iga osa vaadates juba ohin, et no ei ole reaalne ja võimalik ja eriti haige. 😀
  Muid sarju siit väga ei vaata, aga nii mõnigi on siit sellises nimekirjas, et kui igavus peaks surmavaks muutuma, siis võtan käsile.

  Like

 2. Jah, suurustasin natuke üle The Originalsi puhul. Tõesti kolm näitlejate. Aga nagu Ian Somerhalder (TVD Damon) võttis peaale kolme näitleja lahkumist: Mul on hea meel nende üle, aga samas väga pettunud ''tootjates'', et võtsid seriaalilt ära ühed parimad näitlejad.
  Ja nii ongi, tüdruku kohta pole mul erilist öelda, aga kaks ülejäänut on küll briljantsed oma töös. Ja kui päris aus olla, siis olid nad isegi natuke liiga ''sügavad'' ja ei sobinud väga TVD keskele. Niiet, all is good 😀
  PLL vaatan täpselt sama seisukohaga, et mingi huvi millegi järgi on säilinud, aga iga episoodiga kannatab vähem seda mitte millegi lahenemist.

  Like

 3. PLL ja TVD on ka minu sarjade nimekirjas, aga PLL läheb tõesti järjest suuremaks juraks kätte ära ning kõik neli peategelast on hakanud mind häirima oma vingumise, mõttetu draama ja üleüldise lollusega (kohati on näitlemine ka jube kehv ja võlts). sellegi poolest tahaks teada, kuidas kogu see jant ükskord lõpeb.. st KUI lõpeb 😀 aga TVD on mulle alati meeldinud ja minu silmis pole ta oma võlu sugugi kaotanud.

  arvutis ootab mind veel The Originals, aga selle vaatamist pole veel alustanud. Beauty and the Beast on samuti pooleli juba tükk aega. The Killing minu nimekirja ei kuulu, aga Katie Findlay nägemine tuletas meelde, et The Carrie Diaries on üks väga kihvt sari. nii, mis siis veel? Switched at Birth, The Walking Dead. ANTM-i olen ka ikka vaadanud, aga viimast hooaega pole alustanudki. ja siis on mul vist pooleli Bunheads. huh, ei ole kerge see sarja-hullu elu 😀 olen kindel, et midagi jäi mainimata ka praegu (kunagi vaatasin veel selliseid nagu Hellcats, The Lying Game). aa, Ravenswood ja Twisted on ka mu nimekirjas! aga parem lõpetan nüüd 😀

  Maiken,
  Maikeni blogi – part of me

  Like

 4. Ma hakkasin Ameeriklaste Sherlock'i sarja vaatama – Elementary.
  Pole nii naljakas ja haarav kui BBC oma, aga tegelikult pole üldse paha.
  Ameerika sarjas on Watson üldse naine.

  Like

 5. TVD vaatan ka ikka jätkuvalt, aga mitte nii suure sooviga nagu varem. Praeguseks on see suht samal levelil mis PLL, et ikkagi kursis tahaks olla.

  *Carrie Diaries on ka natuke igavamaks muutunud. Loodan, et peale nö kooli lõpetamist läheb asi huvitavamaks!
  Sul on need nimekirjas kõik sellised, mida tegelikult ka vaatan (mitte küll järjepidevalt ja suure osa ajast lihtsalt ruttan läbi.
  Kui tuleksid tagasi Secret Circle, Lying Game ja Life unexpected oleksin vist kõige tänulikum 😛

  Like

 6. Selle panen küll kõrvataha. Oleksin justkui seda nime kuulnud, aga polnud üldiselt üldse kursis selle seriaaliga. Puhtalt juba sp tahaks uurida, et Watson naine 😀

  Like

 7. Jah, olen ka seda vaadanud, ei pannudki tähele et jaanuaris uued osad tulnud. Aga ma millegi pärast arvan, et see kaugemale kui 1 hooaeg ei jõua. Võin ka eksida, aga ta ei tundu selline, millel pikk tulevik oleks!

  Like

 8. Jah. Ühes politsei seriaalis oli ta ka hiljuti. Ma isegi ei oska öelda miks ta mulle ei meeldi. Ma selles suhtes üsna absurdne kuna mulle võib mõni näitleja täiesti arusaamatul põhjuselt esimesest sekundist peale vastu karva käia. Sama on näiteks Scarlett Johanssoniga 😛

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.