All about star

As i’ve told before, all other sneakers have found their way to me, but not fresh white all star shoes, oh no. Every time i’ve been close, either they are not available where i seek or there are no sizes for my weird monkey feet or… something else. Oh and from fall to spring there were none (only old ones that have no right sizes or colors left) available in Sportland (where you can usually get them with real good price, if you time yourself). It was a nightmare. They even managed to change their sneakers while i was wearing out my last white ones. 
ANYWAY, i finally bought them from Sportland, with rather good price (44€, with regular buyer discount). Bottom line, i have myself one shiny pair of beautiful sneakers and i’m flying high.
I’m sorry for the poor photos i’ve been adding lately via my phone/tab/mini-nikon-soap, but i left my camera at my sister’s place and i won’t get it back until this thursday!

6 thoughts on “All about star

 1. Tean täpselt millised reaalselt kantud tennised nende uute kõrval välja näevad, teised samad valged on kõrval justkui pruunid pigem. Tahaks öelda, et seekord kannan ilusti hoolt ja pesen kuus vähemalt korra, aga ilmselt nii see ei lähe.
  Kusjuures, mulle isegi meeldivad kui nad on natuke kantud välimusega (loomulikult mitte rõkased, aga nagu sisse käidud ikka kuuke-kaks) muidu jääb selline tunne nagu otse poest välja jalutanud ja kisan: vaadake mind ja minu printerpabervalgeid jalanõusi 😀

  Like

 2. Äh! Kuidas Sinu omad 44€ maksid? :/ Mina käisin täna just Tartu Kaubamaja Sportlandis ja seal maksis paar 56€ kliendikaardiga :/ Aga jalga proovides olid nad küll ooo, kui jumalikud 🙂

  Like

 3. Ma isegi ei oska öelda. Äkki sai kampaania läbi. Ma võib-olla sattusin viimasel hetkel, sest see allahindlus oli seal juba paar nädalat olnud (enne kui ma lõpuks ostma läksin). Meil on/oli kliendikaardita kuskil 58 kanti.
  Samas ma kahtlen, et see oli antud üksik-poe allahindlus. Tavaliselt teevad konkreetsed poed allahindlusi üksipäini ainult seetõttu, et vaja üksikutest seisma jäänud numbritest lahti saada. Kuid kui mina ostsin, siis olid kõik suurused olemas. Kuramuse kahju, kui kampaania läbi… lootsin just, et äkki jõuab siniseid ka minna osta, nii hea hinnaga saab ainult sportlandi outletist vist.

  Like

 4. Ma avastasin ka muidugi alles nüüd, et ma endale valgeid Converse soovin osta ja olen seega praktiliselt kõik head pakkumised maha maganud 🙂 Kas see konkreetne pakkumine, millega Sina ostsid, olid just Sportlandi poes? Vahest tehakse sooduspakkumisi ka poodides üle terve kaubanduskeskuse (nt praegu saaks Eedeni Sportlandist -20% soodsamalt, kui on kupong. Iseasi, kas seal neid Converse müügil ka on)

  Like

 5. Jah vahel on ka nii. Aga ma sain oma allahindluse eraldi Sportlandi poest. Kusjuures seal olid just ainult converse tennised kliendile korralikult allahinnatud!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.