The miracle of placenta

Made some purchases today. Well i was going for the shampoo-conditioner duo, but the pharmacy lady offered me two ampoule boxes for the price of one, so of course i had to take these as well. 

The story is, that my hair has been kind of difficult ever since i could remember. But i’ve always lost hair as much as it’s replaced with, so no biggie. BUT lately it’s taken the course to the worse. It’s gotten so sparse and i’m starting to worry. Under a bright light i can actually see my scalp. So i decided to try that placenta before i consider any more drastic approach. 
I’ve heard 50:50 reviews about it, so i’m not expecting any miracles!
Little update: even though there was no mark on the price in the pharmacy, this deal is real: http://www.sudameapteek.ee/pakkumine/platsenta-ekstrakt-juuksevedelik/

Et teie päeva seitse korda värvilisemaks muuta, räägin teile oma ekstravagantsetest ostudest! 😉
Olin sihilikult teel ostma antud šampooni-palsami duot, aga koha peal pakkus apteeker mulle kaht karpi ampulle ühe hinnaga. Ei saanud neid sinna jätta ju ometi! Tahate mulle midagi maha parseldada siis võite kindlad olla, et ma annan alla nagu kortsuv paber.
Minu juuste lugu on olnud keeruline, vähemalt nii kaua kui mäletan. Olen kaotanud alati juukseid, aga siiani on juurdekasv olnud sama või enam. Seega pole suurt probleemi olnud. Kuid viimase aasta jooksul on midagi mäda. Juuksed on jäänud kordi õhemaks, hirmutavalt lausa (vanus koputab vist). Seistes vannitoa särava valguse all, näen reaalselt oma peanahka. Seega otsustasin midagi ette võtta, enne kui kiilaks muutun. Proovin neid platsentasi ja kui need tulemust ei anna, lähen muu strateegia peale!
Olen kuulnud 50:50 arvamusi sellest platsentast, seega ime peale ma ei looda!

Väike lisa: kuigi kohapeal otseselt mingit märget polnud tootel,  siis veebis on see pakkumine täiesti saadaval 1+1 http://www.sudameapteek.ee/pakkumine/platsenta-ekstrakt-juuksevedelik/
Bought a new jar of that miracle face creme as well. I’m never going to use anything else! The face cleansing water ain’t as good but this certainly is!
Soetasin ka teise purgi antud imetegijat, Ingli Pai näokreem. Ma ei kavatse enam kunagi midagi muud kasutada! Näovesi ei olnud niivõrd hea, aga vot see on küll!

9 thoughts on “The miracle of placenta

 1. Ostsin kogu kraami südameapteegist. Aga ma kardan, et pakkumine oli antud apteegi erikord. Nimelt ei olnud mingit silti karpide juures, et tegemist oleks soodukaga, vaid lihtsalt letis tore apteeker pakkus. Ilmselt ei ole siin väikeses linnakeses (haapsalu) eriti minev kaup ja tegi diili, et lahti saada!

  Like

 2. Krt, ma ostsin jumala alles südamekast sama komplekti ja mulle küll kahte pakki ei pakutud 😀 Aga muidu ma olen neid ampulle juba aastaid kasutanud kui juuksed kehvaks lähevad ja need aitavad alati. silmaga on näha, kuidas pisikseid juukseid tavalisest rohkem juurde kasvama hakkab. juuksur saab ka aru alati. aga muidugi see on pikk ja kallis protsess, tuleb ju iga pesu üks ampull panna ja 10 tk on 10 eur vms. aga minujaoks juuksed on seda väärt. šampooni kohta ma pole kunagi kuulnud, et keegi ütleks, et see aitab, aga ampullide toetuseks ostsin ikkagi – miks mitte. veits kohutab, et selle šampooni koostis on megaaaa hull, aga noh, ma kasutan seda niikuinii suht harva. mul teeb see hullult karuseks-karvaseks juuksed, mis mulle vanale tupeerijale muidugi meeldib, aga sulle? 😛

  Like

 3. Tahtsin just kirjutada, et said vist lotovõidu, aga järgmine kommentaar ütleb, et veebis on pakkumine täitsa olemas. Koha peal igatahes mingisugust märget polnud ja kui sul oli teine teenindaja, siis äkki mõtles, et sina soodukat ei saa! 😀

  Mul õele need ampullid midagi ei teinud, šampoone proovis ka. Kasutud mõlemad. Aga kuna suurem osa kasutajatele see ikka sobib, siis ehk sobib mulle ka! Šampoon pidi selline olema, et vajab midagi muud veel lisaks, ala maskid. Et kui tavalised on suunatud ala värvitud juustele, kuivadele jne, siis see pidi olema lihtsalt šampoon ja platsenta, vsjo! Kindlasti ei hakka ma seda järjepidevalt kasutama. Pudelitel veel kirjas, et soovitavalt koos ampullidega kasutada!
  Mind see ei hirmuta, et kahuseks muudab, nii või naa elavad taeva suunas 😀

  Like

 4. Käisin ise ka oma varusid täna täiendamas, eelmine pakk saigi just otsa 🙂 Tartus oli õnneks see pakkumine nähtavalt välja pandud. Väga kahju ju muidu, kui sellised head pakkumised klientideni ei jõua apteegi tegemata töö pärast.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.