Update and new test camera

Hey guys. It’s been long time coming… by it i mean me. But i’m ready to get back in the game. It’s not in my nature to abandon this place for almost a month, but i had my little health issue and i’ve been gathering my strength to do anything… at all! But i’m better now and i feel like i’m ready to come back to this and some work. I’m not going to accept any orders though, not just yet ( gotta finish the ones that are pending first )! 
I did receive me new test subject, Canon EOS 70D, so it’s the perfect time to get this place more alive. I’ll talk about my first thoughts about that beauty in my next post. I will however share some snapshots that i’ve taken. The weather has been crappy, but i’m hoping that will change… as soon as possible. 
Hei kutid-mutid. Kaua aega on möödunud… Olen lõpuks valmis naasema. Mul pole juba ammu olnud sellist kalduvust, et aeg-ajalt tahaks selle koha hüljata. Ma olen leidnud endale mõnusa, mitte niivõrd tiheda, graafiku ja olen sellega ilusti hakkama saanud. Ei sihi üle oma hetke võimete. Kuid praegune pea kuu ajane paus on topanud minu tervise taga. Õnneks olen nüüdseks pea täie tervise juures ning hea meelega jätkan sealt kus pooleli jäi! Ma ei võta veel vastu tellimusi ( peab lõpetama kõigepealt ootel olevad ), mitte veel!
Pluss sain oma uue katsekaamera, Canon EOS 70D, seega on üsna veenev uut elu siia süstida. Kaamera esmamuljest räägin juba järgmises postituses, aga hetkel jagan mõned võtted siit-sealt. Ilm on olnud täielik pettumus… loodan et see muutub võimalikult pea!

PS! Kuna seekord on ikka kohe eriti maitsev katsejänes, siis tahaksin heameelega mõne sessiooni’gi teha kui vähegi võimalik. Kes on huvitatud olema abiks ja samal ajal isegi mõne ilusa foto teenima, andke aga teada. Haapsalu kandis! Leiaks ühe ilusa koha (pigem looduslähedasema) ja ootaks ühe ilusa ilma ning lähme teeme hunniku ilusaid fotosid 🙂 (võtke ühendust Facebookis või e-mailitsi: info@annbuhtart.com)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.