Tervisest- seni hästi kuni halb

Räägiksin paar sõna oma hetketervisest. Opist on möödunud nüüdseks ca poolteist kuud. Olen juba harjunud vähemalt päevas korra vastama küsimusele: Kuidas tervis on? Inimene on loomult hoolitseja ja see on fine by me! Aga et samu küsimusi on nii palju, siis sujuvalt tekivad sarnased vastused: hästi, harva halb. Ei ole hullu. Teistel läheb halvemini. (Ma ei kirjuta kunagi välja millisel opil käisin, sest ma ei taha, et minu blogi leitaks seda teed pidi. Kuid kuna räägin sellest aeg-ajalt, siis soovi korral võib meilitsi küsida: info@annbuhtart.com) 
Igatahes, elumuutus on suur ja üldiselt läheb mul harju keskmiselt. Olen juba harjunud neli korda vähem sööma ja langev kaal on ka ainult teretulnud. Aeg-ajalt leian end isegi hirmu all, et hullem on veel tulemas. Peab olema, mul on liiga hästi läinud. Kõrvalnähud peaaegu puuduvad. Aga õnneks üllatavad mind siiski aeg-ajalt mõned apsud. Antud hetkel tulevad tervislikud viperdused ainult siis kui olen ise midagi valesti teinud. Kas olen midagi söönud, mida ei talu või hoopis liiga palju. Viimane on suurem hirmutaja. Näiteks täna õhtul sai joodud spordijooki ja lõpetasin siruli maas. Iiveldab korralikult ja lihtsalt anud, et saaks oksendada. Aga nii pole vist ette nähtud, kiusu pärast 😉
Samas sellised hetked on isegi oodatud. Annab märku, et olen liiga vabalt võtma hakanud. Peab rohkem kontrollima, mida süüa ja mida mitte. 
Kokkuvõttes tuleb välja, et alati pole hea. Vahel on halb ka! 😉

One thought on “Tervisest- seni hästi kuni halb

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.