Hot or not: phone gadgets from ebay

I had no fun with my last prestigio phone ’cause there were no cases available for it. So now, naturally, i’m taking full advantage of my LG G3 baby. I picked out couple of cases for my mean machine. I’m pretty sure i’m ordering at least 90% of them, but do you find them hot or not?
Mul polnud mingit rõõmu eelmise Prestigio telefoniga, sest sellele polnud kuskil ümbriseid ega lisaseadmeid. Seega on täiesti loomulik, et ma nüüd lähen üle võlli oma beebi G3’ga. Valisin välja mõned ümbrised ebay’st ja ilmselt lähevad vähemalt 90% neist ostmiseks. Aga mida teie arvate, kas olen väga mööda maitsega või tabasin naelapead?

I so love everything bamboo, so obviously this is a go-go!
Ma jumaldan kõike bambust, seega kõik bambus on jah-jah!7 thoughts on “Hot or not: phone gadgets from ebay

 1. Endal ka LG G3 ja ma tavaliselt kipun ikka nende hard case ümbriste poole, mida e-cell ja teised pakuvad. Praegugi üks ümber ja olen nii rahul sellega. Sinu valikutest meeldib mulle aga see mündiroheline, esiteks kena värv ja teiseks mõnusalt lihtne. 🙂

  tuuuuli.blogspot.com

  Like

 2. Mulle ka pigem istuvad sellised ilmega ümbrised, mitte need silikoni omad. Ja pigem eelistan ilma kaaneta (lihtsalt ekraanil peab olema klaaskile peal)!
  See mündikas on päris pricey! Aga ma armusin sellesse juba kaugelt, see ei tundu selline odav plastik vaid mingi originaal teema (+ pidi väga kerge olema)

  Like

 3. Hard case ongi kõva ja plastikust. Ma ikka ka iga kord jälgin, et silikonist ümbrise otsa ei põrkaks, käes on ebameeldiv, aga need hard case on sellised õhukesed ja tugevast plastikust, pealegi erksate värvidega. 🙂

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.