2 thoughts on “PRIVAATNE: Tervisest, 3

  1. See 10 000 ja rattasoit on ju päris suur liikumine. Ma liigun kahjuks palju vähem, praegu vähemalt 😦 ja ega ei saagi kohe maratoni jooksule ja kickboksi trenni minna, see poleks tervislik jällegi liigestele jne. Juuste kohta, äkki see on sul lihtsalt normaalne uldse, kuna kui ma mõtled sõpru kellel on nò sinu tüüpi juuksed, tugevad ja tumedad, kõigil tuleb periooditi neid peotaite kaupa ja sedasi et dušiall terve see äravool karvadest umbes, see käib nagu juuksetüübiga kaasas. Muidugi vaalaplatsenta ampullid peaks aitama.

    Ja viimaseks ära joo zerot, see on ju sihuke pask! Tavaline koka on tunduvalt tervislikum. Kuigi jah kogemuse tõttu sa vist ei joo enam üldse ühtegi gaseeritud jooki pikka aega 😀

    Like

  2. Kahjuks platsenta ka sugugi enam ei aita. Iseenesest minu olukorras pidi opist tingituna juukseid langema suures koguses just kolmanda ja kuuenda kuu vahepeal. Kuues kuu kohe kukub ja midagi muutunud pole. Samas vaat mulle ei meeldi juukseid kammida, sest siis olen nagu hull lahti lastud. Võibolla on suur juustelangus seotud ka sellega. Sest peale pesu föönitan kammiga ja siis ei kuku terve päev ühtegi karva peast välja aga kohe kui patsi panen ööseks ja hommikul lahti teen siis aina enam hakkab lendama neid! Ja mida kauem on juuksed pesemata seda enam hakkab juukseid padjale ja mujale kogunema. Ma lihtsalt arvan, et kirurgiõde ei ütle mulle muud kui: võibolla võtab kauem aega.

    Ja ega ma tegelikult ei tahagi zerot ega ka tavalist cocat juua. Aga kuna varem ma jõin seda zerot nagu kraanivett siis huvi oli lihtsalt katsetada. Mingit isu selle järel ei tekkinud (nagu sõltlastel ikka)

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.