New in: AVON

This is my first Avon order after 10 years
Minu esimene Avon’i tellimus üle 10 aasta

I don’t use mascara, this is for my mum. She is insanely picky when it comes to mascara. So i/we tend to buy them a lot. We haven’t found the perfect one. To be honest, here parameters ain’t that clear to begin with! 😀

I’m all about lipsticks these days. I mostly prefer red/pink tones. But then i have days when i need this raw purple tone (4)! I’ve actually been looking for a purple lipstick like that, but haven’t found the perfect shade and shimmer. Actually no simmer, i need a raw purple with no shine aka matte. I prefer matte lipsticks, because they tend to last longer and they ain’t so dominant. But i’ve decided to give everything a try, i won’t find what i’m not looking for!

1. Avon Ultra Colour Tinted Lip Balm ”Protecting peach”
2. Avon Beyond Colour lipstick ”Uptown pink”
3. Avon Ultra Color lipstick ”Demure”
4. Avon Ultra Colour Indulgence lipstick ”Spring lilac”
5. Avon LUXE lipstick ”Runway plum”


2 thoughts on “New in: AVON

  1. vau, selline hunnik nänni! ma ise tellin Oriflame'ist ja vaatan ka alati kõiki neid ripsmekaid, huulepulkasid ja küünelakke, aga peaaegu alati suudan oma tahtmised maha suruda, sest mida vähem kosmeetikat, seda parem. minu nõrkuseks on vahepeal hoopis kätekreemid, mida võib-olla natuke liiga usinalt varunud olen 😀 ja tahaks leida alternatiivi oma sooja veega maha jooksvale Clinique'i ripsmekale, mis maksab veidi üle 30 euro meie rahaahnetes poodides 😦

    Like

  2. Need tegelikult kahes osas ostetud. Üks huulepulk, ripsmetušš ja 2 küünelakki sai ostetud ühe korraga ja ülejäänud kraam teise korraga (arvasin et see polnud oluline info, aga samas ühekorraga tundub ilmselge liialdus). Huulepulgad mulle tõesti meeldivad (mitte kõik, aga katsetan veel). Luxe oma on mõnusalt kerge (ma ei kannata neid rasvaseid mis hakkavad kogunema suunurkadesse jne)! Lilla on nii ilusa pigmendiga, et peaaegu suva, et see matt pole!
    Mul hetkel oli selline esimese korra eufooria ja läksin hoogu, üldiselt aga niivisi mõtlemata ei osta. Õnneks täidavad suurem osa asjad mingi koha minu igapäevaelus. Ainult pärlpuuder on pigem hea mõttes aga halb praktikas, sest ma ei meigi end (v.a huulepulgad).

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.