Happy christmas to me

Tegin endale täna kaks jõulukinki. Kõigepealt astusin esimest korda sisse ühte kohalikku disainipooodi, millest olin alati mööda tuisanud kuna ei tundunud suurem asi koht. 
Aga vat kui sisse astusin siis olin täiesti eufoorias. Igasuguseid nahast ja portselanist detaile. Lampe, riideid, kotte, mänguasju ja ehteid. Nii väike ruum ja nii palju head. Uskumatu, et olin sellest poest miljon korda mööda tulistanud. Palusin isegi teenindajalt luba, et kas võin teha mõned pildid teloga ja natuke reklaamida. Nii ma siis teen. Reklaamin, hea meelega!
Muidugi ei saanud ma lahkuda tühjade kätega. Kõige esimesena jäi silma see taskuke nimega rahakott. Olen sarnaseid imetlenud tallinn crafotrylt, aga need ju nii pagana kallid. Mitte et nad seda väärt ei oleks, aga mul lihtsalt pole selleks kunagi üleliigset raha. Nii et olin nii õnnelik, et said nii hea hinna eest selle just Haapsalust. Otsustasin, et miks mitte. Hea väike ja sendid ei kuku välja kuskile. Testisin! Täpselt viieste jaoks (kuna need on mul ainuke tihe sularaha, ja seda ainult siis kui Basaaris käin) ja pangakaartideks. Oeh, kui õnnelik ma olen. 
Teiseks kingiks ostsin omale Poldarki esimese raamatu. Hakkan seda lugema. Mhmh. Sari on juba läbi vaadatud. Nüüd raamatu kord. Mul käib tihti niipidi!
Ostsin ka kleidi jõuluõhtuks sõpradega! 
Kas teie olete ennast juba meelitanud mõne jõulukingiga?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.