Kõik liigub ja nüüd olen tädi

Tsau! Pole ammu kuulnud-näinud! Mh-mh. See süü langeb nüüd küll minu laia kapsaaeda. Aga tegelikult on minu elus väike kannapööre toimunud ja see võttis veebielul natuke (loe: hästi palju) tempot maha. Kas ma olen pettunud? Ei. Minu arust on hea vaheldus natuke teiste prioriteetidega mängida.
Aga alustame siis sellest kapsapeast. Vahetasin mina töökohta. Kuna eelmine töökoht oli ajutiselt mõtete kogumiseks hea, aga pikas perspektiivis kergelt väljakutsetu, siis sai langetatud otsus, et otsin ja leian omale uue töökoha. See käis kuidagi nii kiiresti, et ühel hetkel olin tööintervjuul ja teisel (umbes pool päeva hiljem) vabandasin juba suurelt-laial oma tolle aja tööandja ees. Muidugi ei pistnud ma plehku sekundipealt, aga kõik käis ikkagi tuulekiirusel!
Uus töökoht on mul esimene milleks olen reaalselt ka eriala omandanud (küll mitte lõpuni, aga sellest häbiplekist me täna ei räägi :P). Hetkel olen ainult poolteist kuud sellel ametil olnud ja veel on hirmusraske. Väga palju keerulist infot. Tegu on tugevalt hooajalise paigaga ja sestap on hetkel õige aeg suveks valmistuda! Kuid keerulisuse korvab täielikult suurepärane personal. Mäletan kui käisin Imedemaal ja jahvatasin kõigile kes kuulasid, et pole parimaid inimesi olemas kui seal oma Imedemaal. Ausalt. Sain omale terveks eluks väärt inimesed oma ellu. Iial ei kahetse et kaks aastat pm ainult suvel töötasin. Noh täiskasvanud inimene neli kuud aastas tööd…kas just eeskujulik 😉 Aga tuleb välja, et on veel kohti kus inimesed on kullast. Naerda saab pisarateni välja ja abikäsi lendab konkreetselt igast ilmakaarest. Ükskõik kui rumalad need küsimused ka ei ole. Oeh. Ja see teeb ka elu kergemaks, kuna töögraafik näeb välja nädal tööl, nädal vaba süsteemiga! Siis nagu oma ajutine pere siin ja seal. 
Igatahes see oli siis minu samm, mis minult selle aja röövib. Õigusega loomulikult. Muidugi oli natuke raske see otsus teha kui alati võib-olla natuke poole kohaga unistasin graafilise disaineri päris-tööst. No elame-näeme. Mul on suurepärane graafik selleks, et midagi veel teha…eks? 🙂
Teine suur uudis on aga see et ma sain omale uue tiitli. Tädi. Jah, lõpuks on meie Buhti perel ka väike jõmm. Pisike poiss kelle nime kaunistab suur S. Edaspidi siis S. Tema jäi meil natuke hiljaks, aga seda enam oli ta oodatud.

Nende kahe vahele jäi aga meie sõprade jõulupidu. Juba kolmas koos. Igal aastal on samad, aga natuke ka lisa. Uued armsad sõbrad, väikesed ja suured. Minu elu unistus on selline jõulukas kus meie vanemad istume suure laua ääres ja jutustame ammustest aegadest ja juba natuke suuremad beebid jooksevad hullumeelselt ja taltsutamatult ümber meie laua. Üht keelatakse, teist ka. Nii tore suure pere tunne. Vahepeal preili M’iga salajutte ajada pole ka paha. 
Ja kõige selle vahel olen käinud kuulamas muusikat, söönud igas Haapsalu toidukohas (mitu korda ja mitu ringi) ja vaadanud seriaale ja filme erinevalt tavapärasest teiste inimestega koos. Oeh. Gilmore girls. Mu süda tilgub, et nüüd ongi otsas.

2 thoughts on “Kõik liigub ja nüüd olen tädi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.