Pildistama!

No tere-tere!

Mul on selline üleskutse: tulge minuga pildistama!
Miks äkki nii kui mul vaevu on üldse aega midagi teha? Ütleme nii, et olen poolenisti sunnitud natuke tööd tegema kaameraga. Nimelt kes veel ei tea, siis 17. septembril täitub minu üks suur eluunistus, ma lähen Itaaliasse kaheks nädalaks! Vau, alles oli üle poole aasta aega, ehk siis kõike võis juhtuda ja minek tundus siis nii ebareaalne. Õde ikka ütles, et see aeg läheb kiiremini kui arvata oskad. Nii oligi. Juba on mineku aeg käes. Mul on isegi 4a jooksul esimest korda pass. 
Pikk sissejuhatus tehtud? Tundub, et enamgi. Igatahes, pildistamise üleskutse põhjuseks on see, et ma ei lepi reisile minekul oma isikliku kaameraga. No mida ma siin ikka ilustan…kaamera on keskmine ja mina tahan midagi super head. Nii ma siis otsustasin kaamera rentida. Esmalt läksin muidugi nende abikäte suunas, kes mulle kunagi Canoni kaameraid katsetamiseks andis. Nemad kahjuks enam ei tegele sellega ja mul ei jäänud muud üle kui oma rahakott avada.
 Nii ma uurisin ja tuuseldasin ja olin ahastuses kuna kaheks nädalaks tasemel kaamerakomplekti rentida on lihtsalt KALLIS. Alla 500 euro mitte kuskilt. Langetasin otsuse photopoint’i suunas. Nemad küll annavad ainult pentaxi kaameraid, aga valisin hea kaamera (k-1) ja asjaliku objektiivi (24-70mm). Muidugi ei olnud ka nemad odav valik, aga odavam! Nüüd, aga selgus, et sain mitu kasusaajat kokku viia ning saan igapäeva töö ja photopoint’i omavahel koostöösse viia. Selleks pean natuke lisatööd tegema enne reisile minekut, aga kuna sain photopoint’i nii palju endale vastu tulema, siis mul pole üldse kahju seda teha!
Nii ma siis pakun võimalikult paljudele inimestele enda ümber pildistamisvõimalust hea kaamera ja hea lähedase inimesega, kellega ehk on veidi vabam pildistada kui võhivõõraga. Aga, et natuke kaamerarendi raha tagasi teenida palun pildistamise eest sümboolset summat (selle lepime juba koos kokku ning puhtalt usalduse pealt ning tulemuse põhjal)
Kaamera proovin kätte vaada kuskil 6/7 september. Pärast seda olen saadaval õhtul pildistamiseks ning 9-10 september nädalavahetus. 
Kui teil on soovi,siis võta minuga facebook’is ühendust või helista või tule ukse taha või jäta aia külge sõnum. Ükspuha kust kaudu. Hetkel on veel lahtine, aga 9. september olen suure tõenäosusega isegi Tallinnas olemas. Ülejäänud ajast olen ikkagi saadaval Haapsalus, Roostal jne! 
Kindlasti oleks isegi vahvam Roosta metsade vahel. Ma teen seal töö tarbeks sellel perioodil niikuinii palju pilte, nii et olen seal ilmselt palju saadaval enne reisile minekut 🙂
Tulge julgelt pildistama! 🙂
*Ärge neid pilte päris üks ühele ettekujutuseks võtke, kuna minu kaamera on vaeses valguses ikka suhteliselt nõrk! Renditav kaamera on ikka parem pika puuga!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.