Ma kolisin wordpressi.

Assa nuga. Ma tegin seda. Ma olin viimati wordpressis…jeerum, see oli ikka hirmus ammu. Kuna tööl olen tugevalt seotud wordpressiga, siis oli tagumine aeg see erinevate keskkondade vahel pendeldamine lõpetada.

Ühe asjaga astusin küll ämbrisse. Jah ma läksin tasulisele wordpressile, aga seda sp, et endale armsaks annbuhtart.com domeeni kasutada. Kuid üks asi millest ma valesti aru sain oli see, et teemasid saab lisada vaid ärikliendi nö süsteemiga. See on aga miljon eurot aastas. Noway hosé. Nii ma siis ostsin kõigepealt megailusa 20 eurise teema etsyst ning, siis veel läbi wordpressi ühe, sest esimese üles laadimiseks oli vajalik see äriplaan. See miljon eurot. Pagan küll. Aga ma tegin peas plaani. Ma hoian selle alles ja kui üks hetk raatsin wordpressis täiskraami peale minna ning vana hea miljonär olen juba omajagu aega olnud, siis saan seda kasutada. Oh, i can’t wait to be a millionaire.

Seniks olen rahul sellega, mille wordpressi poest leidsin. Mumst vaene valik. Aga jällegi, ega sellele kõige odavamale WP plaanile palju ei pakuta. Limiteeritud valik limiteeritud teemasid.

Igatahes, mulle juba meeldib siin hoopis rohkem. Visuaalselt on kõik kuidagi rohkem tõsiselt võetav. Ma ei oska seda paremini seletada. Konkreetne nagu Word 😀

 

Loodan, et saame hästi läbi!

111

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.