Tänuväärne Dropbox ja dropbox paper.

Tahtsin valjusti väljendada kui tänuväärne keskkond on minu jaoks dropbox. Minu elu kolib ainult enam sinna. Kui tavaliselt igasugused uued asjad on mulle pigem kauged ja kasutan kuna olen ühel või teisel põhjusel sunnitud, siis dropbox on minu kodu. Ausalt. Kõik minu pildid lähevad juba mugavalt kohe dropboxi (mugava all mõtlen ma pigem seda, et on täitsa veres ja ei puikle vastu, et ah okei ma lisan, sest hoian ala arvuti ruumi kokku või kardan neid kaotada).

Teine ja veel tänuväärsem minu igapäeva elus on dropbox paper. Ausalt kui see lisa tuli, siis ma lihtsalt huvi pärast kirjutasin sinna kaks tähte. Ma poleks osanud isegi arvata, et tänaseks päevaks on minu nii töö kui kodu seal kirjas. Koosolekud, protokollid, igast mõtted, mis pähe tulevad saavad seal kirja. Ja väga aktiivselt kasutan seda ka telefonis. Vahepeal märkasin mure, et kodus vaja kiirelt mingi tööasi teha, aga ala link või pilt on salvestatud tööarvuti desktopile (mitte serverisse kus mul on igalpool ligipääs). Nii saigi harjumusest hakatud kõike tööl dokumenteerima just dropbox paperisse ja nüüd ma saan igas ilma nurgas või arvutis alustada sealt kus lõpetasin.

Ebareaalne, ausalt. Just panin tähele, et mul tõesti juba massiivselt asju dropboxis ja tänu sellele nii lihtne ja kiire elu 🙂

1_p6yt5znIZj8WiH0SiRSaegScreenshot 2018-03-08 16.41.23

One thought on “Tänuväärne Dropbox ja dropbox paper.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.